Kuidas sündis Ellingtoni pilveteenus?

Iga tõeliselt hea tehnoloogiline lahendus sünnib karjuvast vajadusest. Ellingtonis saime juba mõni aasta tagasi aru, et meie kompetents, kogemus ja infopagas on liiga suur, et seda ainult inimeste peades hoida.

Nii asusime looma pilveteenust, kuhu kogu info kokku jookseks. Alustuseks koondasime ühe võimsa algoritmi taha trükiteenuse pakkujad. Ja me peame silmas kõiki trükimasinaid eraldi, sest nende spetsiifika, jõudlus ning trükitavad formaadid on erinevad.

Pilveteenus oma firmale

See oli meie enda firma jaoks juba päris hea tööriist. Alustuseks jäid ära päringud, sest meie platvorm oskas kohe välja sõeluda parimad pakkumised. Töö muutus hoobilt kiiremaks ja süsteemsemaks. Seejärel nautisime seda, kui palju hoiame aega kokku tiimi koolitamisel ning eelkõige uue kolleegi väljaõpetamisel. Uuel inimesel on palju lihtsam infot otsida ja ennast varasemate tööprotsessidega kurssi viia ning meie kogenud spetsialistid said kõik ühes kohas ette näidata ja uued tiimiliikmed nii palju kiiremini ,,pardale võtta’’.

Pilveteenus kliendile

Siit liikusime juba sammu edasi – kui need asjad teevad tööprotsessid tõhusamaks meie firmas, siis peaks see ju samamoodi töötama kliendi poolel!

Oma kliendibaasi vaadates on selge, et meil on põnevaid projekte, mis valmivad rätsepatööna, olgu need messiboksid, erilahendused linnaruumis või mõni absoluutselt enneolematu trükis. Ja siis on jälle suur hulk neid asju, mida ettevõtted tellivad kogu aeg ning millel muutub ainult kujundus, menüüdest kataloogideni, kleebistest kalendriteni. Nii oleme nüüdseks Ellingtoni tellimiskeskkonda sisestanud meie klientidele standardtooted. Mis sisuliselt tähendab iseteeninduse sündi! Kui tahad, saad varasemate toodete baasil luua ise uue tellimuse. Koguse muutmine, kujunduse lisamine ja transpordi tellimine on kõik ülilihtne. Loomulikult vaatab Ellington valvsa pilguga kõik üle ning vastutab kogu protsessi eest. Järgmiseks saame paika, et kogu arveldamine Ellingtoni pilveteenuse kaudu käiks ning töös on logistikamoodul, millega saad vajadusel oma trükised üle Eesti laiali jagada, olgu näiteks eri linnade kontoritesse või poekettidesse.

Kuidas selle kõigega pihta hakata?

Kui soovid personaalset konsultatsiooni varu tunnike ja kontakteeru oma kliendihalduriga või kirjuta allan@ellington.ee.

Ellingtoni pilveteenuse tutvustavale vebinarile registreeru siin


22.02.2023 • Ellington