Ellingtoni pikad sammud.

Meil Ellingtonis on nii, et kõik juhivad projekte. Ehk ka omanikud on iga päev klientide jaoks olemas ja valmis nii suuri ideid ellu viima, kui ka vajadusel väikeseid muresid lahendama.

Näiteks on meil Indrek, kes naudib kogu protsessi nii väga, et siin pole isegi mingist kitsast spetsialiseerumisest juttu. Kõige rohkem hoogu läheb siis, kui saab algusest peale kliendi tiimiga koos ajurünnakut pidada ja kampaania loomises kaasa lüüa. Armastab võrdselt nii turundust kui ka tootmist, sest nii saab juba eos koos nuputada terviklahendused, sealhulgas sellised võimalused ning materjalid, millest klient veel kuulnudki pole.

Indrek ise ütleb: ,,Ma muud moodi ei oskakski, partnerina näen kõige täpsemalt asjade arengut ja olen kõigega kursis. Kõige parem on see, kui saan mõelda ja rakendada oma loovust, aga ka helikiirust vajavad etapid toimima panna. Tean küll, et olen kohati liigagi aktiivne ja kärsitu – aga tempo mulle sobib, me tõepoolest ehitame välkkiirelt protsesse üles.’’

Tasakaalustamiseks tegeleb Indrek ka eksporditurgudega ning aitab Soome Ellingtoni tööd koordineerida. ,,Eesti aktiivsus pole võrreldav Soome töötempoga, kui meil siin on asi nädalaga tehtud ja kahega unustatud, siis Soomes sel ajal alles juureldakse, kellega, kuidas ja mida täpselt teha. Aga meil on terve rida häid sisukaid Soome kliente, kellega koostöö klapib,’’ võtab Indrek naaberriikide erinevused kokku.

Tung ja torm

Kuna Ellingtoni tiimiga on sel suvel liitunud kaks uut toredat projektijuhti, siis on ka järelkasvu koolitamine Indreku südameasi: ,,Tahame, et selles valdkonnas oleks häid tegijaid ja seepärast panustan noorte õpetamisse väga hea meelega. Arendame Ellingtonis kogu aeg midagi – iseennast, uusi töötajaid ja meie tellimiskeskust!”

Arendamisest vabal ajal köidavad Indrekut adrenaliin ehk meri ja mäed. Ootab sügistorme, et saaks korralikult surfata ja lund, et suusahundina uusi mägesid vallutada, sest enamus Euroopa suusakuurorte on juba läbi käidud.

Kui Ellington teeb pikki samme trüki ja tootmise vallas nii Eestis kui ka kaugemal, siis Indrek on ka sõna otseses mõttes Ellingtoni sammulugeja, kes käib iga ilmaga jala tööl ning teisigi nüüd sügise hakul taas sammuvõistlusele õhutab. Teadagi, ega liftiga otse eduni ei sõida, kõik sammud tuleb sel teel ikka endal teha!

No Bananas (augusti uudiskiri).JPG


02.09.2021 • Ellington